WhatsApp ile iletişime geç!

Karton Etiket (Sallantı Kartı)

Sallantı Kartı; ürünün tanıtımına katkısı bulunan, tekstil aksesuarları başta olmak üzere birçok alanda farklı tarz ve şekillerde kullanılan, ürün üzerinde zarafeti ortaya koyan, ürün tanıtımının yapılmasında büyük öneme sahip, şık tasarımları ile ürüne ilk bakışta dikkat çekici görüntüyü sağlayan etiket türüdür. Değişik bıçaklar sayesinde istenilen her tarz ve şekilde üretilir.

Sallantı Kartı üzerine görsel zevke bağlı olarak lak, selefon, yaldız ve gofre (kabartma) gibi çok farklı işlemler uygulanabilir. Bütün bu uygulamalar karton etiketin görsel zenginliğini arttırarak ürüne albeni katar. Elbette ki amacın reklam olduğu ve bu nedenle karton etiketin öncelikle dekoratif görünmesi gerektiği unutulmamalıdır. Sallantı Kartı, isteğe bağlı montajlı olarak da teslim edilir. Göze hitap eden en önemli reklam öğesi olan karton etiket, ürün teşhiri yapılan her sektörde kullanılır. Araştırmalar göstermişti ki karton etiket, kullanıcı üzerinde çok büyük bir etkiye sahiptir.

Amacın reklam olduğu ve bu nedenle etiketin öncelikle dekoratif görünmesi gerektiği unutulmamalıdır.

Her üç tüketiciden ikisi kaliteli ve şık bir karton etiketin ürünü satın almaları yönünde olumlu etkisi olduğunu belirtmiştir. Değişik kağıt çeşitleri kullanılarak üretilebilen karton etiketler üzerlerine yapılan farklı uygulamalarla neredeyse sonsuz çeşitlilik arz eder. Bu çeşitlilikten dolayı tam bir uzmanlık ve bilgi birikimi gerektiren Sallantı Kartı imalatı sadece profesyonellerin elinde sanata dönüşür. Karton etiketin ürünün üzerinde şık bir görüntü vermesi çok önemlidir. Bu nedenle karton etiketin ürünle uyumlu olması gereklidir.

Etiketler: Karton Etiket, Sallantı Kartı, Süs Kartı, Fiyat Kartı

İletişime Geç: